محل تبلیغات شما

Web Design Dumfries & Galloway | Creatomatic

 

آنچه بیش از هر چیز دیگری می شنوم این است که تبدیل شرکتها از ترافیک تا منجر به کاهش است. این نشانه بزرگی است که نشان می دهد ممکن است یک کسب و کار بخواهد وب سایت خود را اصلاح کند یا شاید دوباره طراحی کاملی از وب سایت انجام دهد.

 

طراحی و زیبایی شناسی احتمالاً در درجه دوم است. این اغلب به اولویت برمی گردد ، زیرا کاربران معمولاً از نظر طراحی و نظر زیبایی شناختی نسبت به محتوا بخشنده هستند.

 

اگر کاربران اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا نکنند ، احتمالاً سایت را ترک می کنند ، که دوباره به بازگشت تبدیل می شود.

 

من در حال حاضر مشتری ای دارم که می خواهد وب سایتی دوباره طراحی شود زیرا در حال تغییر نام تجاری کامل است. مشتری دیگری که ادغام و ادغام دارد و آنها باید سایت ها را ترکیب کنند.

 

اما این به یک روش یا دیگر واقعاً به تبدیل تبدیل می شود.

 

و گرچه طراحی وب سایت ذهنی است ، نرخ تبدیل چنین نیست.

 

ما یک وب سایت را به عنوان یک چیز زنده و تنفس مشاهده می کنیم. بنابراین فرض کنید پنج سال از آخرین بازسازی وب سایت شما گذشته بود. تا زمانی که تغییرات مداوم در آن وب سایت اعمال نشده باشد ، نرخ تبدیل ممکن است بسیار کاهش یافته باشد زیرا وب سایت مانند یک گیاه برای مردن باقی مانده است.

 

این دلیل بزرگی است که سازمانها وارد کار می شوند و می خواهند از ابتدا کار خود را شروع کنند.

 

برای مردم بسیار مهم است که درک کنند طراحی مجدد وب سایت به طور کامل به چه معناست. این اساساً باعث از بین بردن خانه و شروع آن از ابتدا می شود ، در مقابل رویکرد مرحله به مرحله که در آن عناصری از وب سایت وجود دارد که می خواهند آنها را اصلاح کنند.

 

این می تواند به معنای تفاوت فاحش در بودجه باشد. سرنگونی خانه بسیار بیشتر از رویکرد مرحله ای درگیر و هزینه بر است.

 

جدول زمانی که باید انتظار داشته باشید

جان: این فرآیند معمولاً چه مدت طول می کشد؟

 

جنا: البته بستگی دارد. اگر یک طراحی مجدد وب سایت کامل باشد ، می تواند از سه ماه تا شش ماه باشد. در IMPACT ، ما یک مرحله استراتژی اضافی داریم که در واقع یک ماه قبل از شروع طراحی و توسعه است.

 

بسته به پیچیده بودن یک وب سایت ، ممکن است شش ماه و بیشتر از آن باشد. و منظور من از پیچیدگی مواردی مانند اضافه کردن یک ماشین حساب قیمت گذاری یا هر چیز سفارشی خاص تجارت و نیازهای آنها است.

 

گفته شد ، اگر روش مرحله به مرحله را انتخاب کنید و بخواهید صفحه اصلی یا صفحه هایی را که دارای نرخ تبدیل بالایی هستند مانند صفحه قیمت گذاری ، به روزرسانی کنید ، می توانید این موارد را در هفته انجام دهید.

 

فقط باید اولویت بندی کنید که کدام یک از آنها برای شما مهم است. و دوباره ، آیا ما خانه را خراب می کنیم یا در حال ویرایش های جداگانه در سایت کلی هستیم؟

 

چه مشاغل انتظار دارند که خرج کنند؟

جان: وقتی به مرحله انجام یک طراحی مجدد وب سایت رسیدید ، انتظار چه چیزی را دارید؟

 

Genna: من می خواهم فکر کنم سه روش وجود دارد که می توانید به طراحی مجدد وب سایت نزدیک شوید.

 

یک روش DIY است. من می بینم که بسیاری از مشتریان به این روش می روند زیرا دستکاری CMS ساده تر است.

 

HubSpot همین چند سئو چیست  هفته پیش CMS جدیدی را ارائه داد و قابلیت کشیدن و رها کردن را ارائه می دهد. بنابراین من فکر می کنم بسیاری از سازمان ها - نه اندازه شرکت ، بلکه اندازه کوچک تا متوسط ​​- از یک طراحی داخلی وب سایت استفاده می کنند.

 

با حدود 1000 دلار می توانید الگویی را در بازار HubSpot بخرید و وب سایتی را به تنهایی طراحی کنید.

 

این روش بسته به میزان محتوایی که ایجاد کرده اید ، بسته به مهارت فنی شما واقعاً یک کار تمام وقت برای چند ماه خواهد بود. اما به دلیل روشی که امروزه CMS ها طراحی می شوند ، برای راه اندازی یک وب سایت جدید لزوماً نیازی به توسعه دهنده نیستید.

 

گفته شد ، اگر عناصر سفارشی می خواهید ، این چیزی است که به کمک یک توسعه دهنده نیاز دارد.

 

ثانیا ، اگر شما هرگز یک وب سایت را دوباره طراحی نکرده اید و نقشه سایت یا نحوه ورود شخصی به یک قیف و رفتن به مسیر تبدیل را درک نمی کنید ، ممکن است به یک استراتژی وب سایت کامل نیاز داشته باشید.

 

روز آموزش HubSpot

بنابراین ، روش DIY را می توان توسط یک یا دو فرد اختصاص داده شده به این پروژه انجام داد ، اما اگر به چیز سفارشی بیشتری نیاز دارید ، کار با آژانس ممکن است منطقی باشد.

 

دوم ، یک مدل ترکیبی وجود دارد که در آن شما برخی از کارها را انجام می دهید و بسته به توانایی های داخلی خود ، بخشی از آن را به یک آژانس واگذار می کنید.

 

هزینه مدل هیبریدی به نحوه تقسیم بار با آژانس بستگی دارد ، اما هزینه آن معمولاً حدود 15 تا 25000 دلار است. این شامل استراتژی ، مربیگری محتوا و غیره است.

 

سپس کامل دمیده شده است ، بیایید یک خانه را از ابتدا و رویکرد سفارشی بسازیم. برای این کار ، شما می خواهید از 35000 تا 55000 دلار به بالا هزینه کنید - و این یک محدوده بزرگ است.

 

من مشتریانی دارم که 100000 دلار برای طراحی مجدد وب سایت هزینه کرده اند ، اما تعداد زیادی کار سفارشی داشته اند.

 

آیا اندازه تجارت و صنعت بر هزینه تأثیر می گذارد؟

جان: هزینه های شما براساس اندازه و نوع مشاغل چقدر متفاوت است؟

 

Genna: این کمتر مربوط به تجارت است و بیشتر به میزان سفارشی بودن سایت شما و میزان کار در خانه مربوط می شود.

 

به عنوان مثال ، در حال حاضر مشتریانی دارم که به من مراجعه می کنند و نمی خواهند کاری انجام دهند. آنها نمی خواهند محتوای خود را بارگذاری کنند ، نمی خواهند تصاویر خود را اضافه کنند. آنها فقط می خواهند در استراتژی شرکت کنند و آنها نیز می خواهند


ارزیابی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
گروه تخصصی نما پارسیان تبلیغاتی کنت موزیک│دانلود موزیک│دانلود موزیک ویدیو خرید اینترنتی طراحی فضای سبز تهران گاردن Nahadab فناوری اطلاعات کلینیک زیبایی , کلینیک پوست و مو , کلینیک تخصصی لاغری آکادمی بازار