محل تبلیغات شما

آموزش سئو سایت

 

. "مزرعه های پیوندی" ایجاد نکنید. Link farms پسر عموی شیطانی صفحات اطلاعاتی هستند که در بالا بحث کردیم. در گذشته ، برخی از اسپمرها چندین سایت "درب ورودی" ایجاد می کردند که فقط برای ضرب تعداد پیوندهای اشاره به سایت های آنها وجود داشت. برخلاف صفحات اطلاعاتی غنی از محتوا ، این صفحات ورودی معمولاً فقط شامل مجموعه ای از اصطلاحات کلمات کلیدی است که باعث می شود رتبه بالایی در موتورهای جستجو داشته باشند.

 

اگرچه موتورهای جستجو از این تاکتیک چگونه صفحه اول گوگل باشیم استفاده کرده و در صورت یافتن شما در استفاده از آن ، شما را از لیست خود حذف خواهند کرد.

 

5- از صفحات پیوند "رایگان برای همه" خودداری کنید. به زحمت قرار دادن پیوندهای سایت خود را در صفحاتی که از همه و پسر عمویشان برای قرار دادن پیوند دعوت می شود ، اذیت نکنید. اینگونه سایتها دارای درجه ربطی بسیار کم هستند و با استفاده از موتورهای جستجو امتیازاتی را برای شما کسب می کنند.

 

اکنون که از بایدها و نبایدهای بهینه سازی سایت خود آگاه هستید ، اجازه دهید ابزارها و منابع ضروری مورد نیاز برای بهینه سازی سایت و در بالای بازی موتور جستجو را به شما معرفی کنیم. بسیاری از ابزارهای عالی وجود دارد که می توانند به شما کمک کنند تا سایت خود را بهینه کنید و در عین حال اطمینان حاصل کنید که در تمام موتورهای جستجوگر هستید. این ها تعدادی از علاقمندی های ماست.

 

ابزارها

 

WordTracker. این ابزار آنلاین عالی به سئو چیست شما کمک می کند عبارات کلیدی خاصی را انتخاب کنید که بازدید بیشتری را به سایت شما هدایت کند. نسخه های رایگان و پولی در دسترس هستند.

optilink بسیاری از کارشناسان بهینه سازی موتور جستجو از این نرم افزار سوگند یاد می کنند. این یک تجزیه و تحلیل اعتبار پیوند است که به شما کمک می کند اعتبار یک سایت را تعیین کنید و اینکه چرا موتورهای جستجو آن را دوست دارند یا از آن بیزارند. هنگامی که شما در حال بررسی مسابقه هستید و یا به دنبال سایت های معتبری برای پیوند به سایت خود هستید ، به کار شما می آید.

جایگاه وب این یک قطعه عالی از نرم افزار قرار دادن موتور جستجو است که صفحات وب تولید شده را برای رتبه بندی بالا در موتورهای اصلی جستجو ایجاد می کند. همچنین صفحات وب موجود شما را تجزیه و تحلیل می کند ، پیشنهادهایی برای بهبود ارائه می دهد و رتبه شما را در موتورهای جستجو مختلف ردیابی می کند.

منابع

 

اخبار موتور جستجو. منبع آنلاین Planet Ocean ، "کتاب مزیت ناعادلانه در مورد پیروزی در جنگ موتورهای جستجو" ماهانه به روز می شود و نکات و اطلاعات بهینه سازی عالی در مورد صنعت موتور جستجو را ارائه می دهد.

سازمان دیده بان موتور جستجو. این سایت رایگان منبع غنی دیگری از نکات و اطلاعات در مورد صنعت موتور جستجو است. عضویت پرداخت شده برای محتوای پیشرفته تر در دسترس است.

راهنمای موتور جستجو این سایت رایگان شامل اطلاعات مفیدی درباره موتورهای جستجوی کوچکتر در وب و افرادی که باید سایت خود را برای ارسال رتبه بهتر با موتورهای جستجوی بزرگتر ارائه دهید ، می باشد.

افکار نهایی

تحقیقات اخیر توسط کارشناسان بهینه سازی موتور جستجو نشان می دهد که عدم تداخل شگفت آور بین نتایج تولید شده توسط موتورهای جستجوگر بزرگ وجود دارد. خیلی اوقات ، سایتهایی که در Google رتبه بالایی دارند با Yahoo! و بالعکس.

 

این می تواند به این معنی باشد که مدیران وب تلاش خود را برای بهینه سازی فقط بر روی یک موتور جستجو متمرکز می کنند در حالی که از بهبود رتبه خود با موتور دیگر غافل هستند. یا ممکن است آنها بدون اطلاع از یاهو ، از تاکتیک های بهینه سازی که برای Google در یاهو کار می کنند استفاده می کنند! از معیارهای مختلفی برای نمایه سازی یک سایت استفاده می کند.

 

در هر صورت ، سایتهایی که هم برای گوگل و هم برای یاهو بهینه نشده اند. بسیاری از بازدیدکنندگان بالقوه را از دست می دهند.

 

هیچ کس واقعاً نمی داند آینده صنعت موتور جستجو چیست ، اما یک چیز قطعی است: مشاغلی که در بالای تغییرات باقی نمانند ، خود را عقب می مانند. اجازه ندهید که این اتفاق برای تجارت شما بیفتد!

 

کوری رودل ، نویسنده کتاب "اسرار خودی برای بازاریابی تجارت شما در اینترنت" و بنیانگذار www.marketingtips.com ، به عنوان یک متخصص بازاریابی اینترنتی به رسمیت شناخته شد ، زیرا آنچه که شرکت او آموزش می دهد ، رویکردهای تئوریک برای بازاریابی آنلاین نیست ، بلکه نمونه های واقعی آن چیزی است که م worksثر است


ارزیابی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دانلودستان دانلود موزیک رپ 100 داستان عاشقانه emersonwbil9 webbplats اینجا همه چی هست فیدخوان بلاگ پوستر فروشگاه اینترنتی مهاجرت به کانادا,اقامت کانادا,تحصیل در استرالیا گروه معارف استان یزد mohajer