محل تبلیغات شما

Image result for بک لینک چیست

 

بک لینک چیست احساس می کنید در یافتن فرصت های ایجاد بک لینک به دیواری برخورد کرده اید ، به رقبای خود دقت کنید. وقتی در عادت ها و تاکتیک های رقابت خود فرو بروید ، روش هایی برای ایجاد بک لینک پیدا خواهید کرد که احتمالاً قبلاً به آنها فکر نکرده اید.

 

اگر هنوز نمی دانید رقبای شما چه کسانی هستند ، با استفاده از ابزار همپوشانی مخاطبان الکسا شروع کنید. آدرس URL سایت یا یکی از سایت های رقبای شناخته شده خود را وارد کنید.

 

ابزار همپوشانی مخاطبان

 

گزارش را برای تولید لیستی از وب سایت های مشابه که مخاطبان مشابه سایت مورد نظر شما را دارند ، اجرا کنید. از فیلتر برای نمایش "فقط سایتهایی با سطح بازدید مشابه" استفاده کنید ، حداکثر 10 رقبا را انتخاب کنید و لیست را ذخیره کنید.

 

دریافت لینک با ابزار همپوشانی مخاطبان

حالا به Alexa Checker Backlink Checker رفته و لیست موجودی را که به تازگی ایجاد کرده اید انتخاب کنید. (موجود در طرح پیشرفته)

 

این ابزار گزارشی از لینک دادن سایت ها به رقبای موجود در لیست شما ایجاد می کند و نشان می دهد که کدام سایت ها بیشتر با رقبای شما پیوند دارند.

 

یافتن لینک در ردیف چک کردن لینک

 

در این گزارش نمونه ، business2community.com به پنج سایت رقبا پیوند داده و هدف خوبی برای برنامه های ایجاد لینک شماست.

 

این گزارش همچنین شامل الکسا رتبه سایتهای پیوند دهنده است ، بنابراین شما می توانید اعتبار آنها را بسنجید و مقدار پیوند را تعیین کنید. سایت های دارای رتبه بندی بهتر الکسا از اقتدار بالاتری برخوردار هستند و فرصت های ارتباط بهتری را ارائه می دهند.

 

همچنین می توانید از گزینه های فیلتر برای بررسی اطلاعات استفاده کنید. می توانید Alexa Ranking را طوری تنظیم کنید که فقط وب سایت های معتبر مشابه را مشاهده کنید ، تعداد سایت های مشترک را دقیق تنظیم کرده و URL های ناخواسته را فیلتر کنید.

 

فیلترکننده بک لینک رقیب

 

با استفاده از این گزارش تولید کننده بک لینک ، می توانید بر روی وب سایت پیوند دهنده کلیک کنید تا URL های دقیق را به رقبای خود نشان دهید.

 

آدرس های بک لینک را با alexa شناسایی کنید

 

این اطلاعات فرصت های مختلفی برای بک لینک ایجاد می کند زیرا شما می توانید به نوع پیوندهای رقبا نگاه کنید. شما همچنین می توانید:

 

نحوه دریافت بک لینک از همان سایت را مشاهده کنید. به عنوان مثال ، اگر تمام رقبای شما در یک پست جمع بندی گنجانده شده باشند ، می توانید با ناشر تماس بگیرید و درخواست کنید که در لیست قرار گیرد.

فرصت های ایده آل برای وبلاگ نویسی مهمان را پیدا کنید. اگر چندین رقبا در وب سایتی مشارکت داشته باشند ، نشانگر خوبی است که سایت پست های مهمان را می پذیرد و نتیجه خوبی را برای مشارکت کننده ایجاد می کند.

فهرستهای جدید را کشف کنید. ممکن است مشاهده کنید که همه رقبای شما بخشی از یک فهرست است که هنوز سایت خود را به آن ارسال نکرده اید.

گزینه 2:

برای تحقیق در مورد یک رقیب یا سایت معتبر خاص ، از گزارش پیوند سایتها ، که بخشی از ابزار تجزیه و تحلیل رقابتی الکسا است ، استفاده کنید. این چک کننده لینک ، لیستی جامع از هر سایت پیوند دهنده و URL های منتهی به سایت مورد نظر را تولید می کند.

 

هر دو این گزارش ها به شما کمک می کنند ببینید رقبا یا سایر سایت های معتبر برای رتبه بندی خوب چه کاری انجام می دهند و باعث ایجاد ایده هایی برای کاری می شوند که برای رقابت باید انجام دهید. این گزارش ها همچنین به حفره هایی اشاره می کند که ممکن است هنگام تلاش برای یافتن بک لینک برای وب سایت خود از دست داده باشید.

 

دور کن و پس بده

روش دیگری که برای ایجاد بک لینک در وب سایت شما اغلب نادیده گرفته می شود ، دارای مزایای مضاعف است. هنگام بازگرداندن به انجمن ، طرفداران و موسسات خیریه مورد علاقه خود می توانید بک لینک ایجاد کنید.

 

به سایت های لینک دهنده مراجعه کنید

 

بورس تحصیلی ایجاد کنید. برای حمایت از بورس تحصیلی سالانه با یک دانشگاه محلی درگیر شوید. بورسیه ها معمولاً در فهرست راهنماها و همچنین وب سایت دانشگاه ذکر می شوند که فرصتی برای بازپرداخت و دریافت پیوند با کیفیت بالا edu فراهم می کند.

 

یک خیریه را حمایت مالی کنید. به یک موسسه خیریه ، واقعه یا هدفی متعهد شوید و ضمن داشتن لینک و توجه برای وب سایت مارک دار خود ، از یک ابتکار مثبت حمایت کنید. بیشتر موسسات خیریه حامیان مالی را در وب سایت های خود ، در بیانیه های مطبوعاتی منتشر شده یا در اخبار ذکر می کنند.

 

خدمات خود را اهدا کنید محصولات یا خدمات خود را به یک سازمان مستحق اهدا کنید تا از علل مورد توجه شما پشتیبانی کند در حالیکه پیوندی نیز به سایت خود دارید. بسیاری از سازمان ها مارک هایی را که در وب سایت های خود خدمات یا محصولات اهدا می کنند ، تأیید می کنند.

 

هل دادن به پیروان و طرفداران خود با هدایای رایگان پاداش دهید ، و آنها احتمالاً با ذکر آن در سایت های خود و پیوند دادن به صفحه شما ، لطف شما را برمی گردانند.

 

هنگام انتخاب هدایا و کمک های مالی خود ، ابتدا کیفیت وب سایت گیرنده بالقوه را در نظر بگیرید. در حالی که می خواهید علل و پروژه هایی را که به آنها اهمیت می دهید ارائه دهید ، در عوض می خواهید پیوندی با کیفیت بالا دریافت کنید. از گزارش نمای کلی سایت از بازدید و آمار وب سایت الکسا برای بررسی رتبه الکسا وب سایت ، اندازه گیری اقتدار سایت و اندازه گیری مقدار پیوند قبل از کار برای ایمن سازی آن ، استفاده کنید. از لینک فالو در این موارد استفاده می کنیم:

– مطالب مرتبط

– محتوای مفید برای بازدید کنندگان

– لینک های داخلی سایت خودتان

و از لینک نو فالو برای موارد زیر :

– مطالب نامرتبط

– لینک های وابسته به سایت

– لینک های اسپانسر

– لینک های تبلیغاتی

– کامنت ها

– لینک های فوتر سایت

 

زمانی که لینک مطالب سایت شما در سایت های دیگر قرار بگیرد گوگل تشخیص خواهد داد که سایت شما و مطالبی که در آن ارائه می دهید از نظر مردم قابل اعتماد و کاربردی است. در نتیجه به عنوان یک سایت و مطلب معتبر آن را در نظر میگیرد. 

 

لینک نوفالو nofollow

گوگل این نوع بک لینک را معرفی کرد تا بک لینک های بی ارزش از بک لینک های با ارزش بالا مشخص شوند.

لینک های نوفالو بر خلاف فالو این پیغام را به ربات های گوگل برای دنبال کردن خود نمیدهند. با اینکه تاثیر زیادی در سئو سایت ندارند اما خیلی بی تاثیر هم نیستند. همچنان با کلیک بر این لینک ها به سایت های دیگر هدایت میشود اما ارزش سئو بالایی ندارند.

 پیدا کردن لینک نوفالو با inspect

برای پیدا کردن کل لینک‌های نوفالو می‌توانید بر روی صفحه مورد نظر کلیک راست کرده و گزینه view source را انتخاب کنید سپس به کمک ابزار جستجوی مرورگرها و با زدن کلیدهای Ctrl + F عبارت nofollow را تایپ میکنیم تا مرورگر برایمان هم تعداد و هم مکان لینک را نشان دهد.

 

 5 روش بک لینک های نوفالو

1-فیس بوک

فیس بوک هم مانند دیگر شبکه های اجتماعی با قراردادن لینک سایتتان در آن به شما بک لینک نوفالو میدهد. با تقسیم بک لینک‌ها به دو دسته فالو و نوفالو، بسیاری از شبکه‌های اجتماعی از جمله فیسبوک، توئیتر، لینکدین، گوگل پلاس و… همه بک لینک‌های خود را به صورت نوفالو تغییر دادند تا ارزش سایتشان بالا برود.

 

2-کامنت سایت

اغلب سایت هایی که شرایط کامنت گذاری را فراهم کرده اند به شما لینک نوفالو میدهند. در گذشته با قراردادن کامنت میتوانستید به راحتی بک لینک های ارزشمندی دریافت کنید اما امروزه دیگر چنین چیزی نیست.

3-فروم

در بعضی فروم های ایرانی میتوانید با نظر دادن و انتشار پست بک لینک فالو دریافت کنید اما در سایر فروم ها دیگر این اجاره به شما داده نمیشود و بک لینک ها نوفالو خواهد بود.

4-بلاگفا

بلاگفا ، یک سرویس قدرتمند و قدیم وبلاگ نویسی است که طرفداران زیادی دارد. مکن است با قراردادن لینک در محتوای بلاگ بک لینک فالو دریافت نکنید اما با قراردادن لینک در قسمت پیوندها شانس برای داشتن بک لینک فالو داشته باشید.

5-آپارات

با ثبت نام در این سایت و ایجاد یک حساب کاربری میتوانیدذ ویدیو های خود را در آن قرار دهید. اما نهایتا در این کانال ، شما خواهید توانست که یک بک لینک نوفالو به سوی سایت خود بگیرید. البته این کار آپارات، کاری فکر شده و درست است چرا که باعث می شود که کسانی که محتوای ویدیویی مفیدی ندارند ، شروع به ساخت کانال های اسپم برای درج لینک نکنند

عمر وبلاگ

هرچه وبلاگ قدیمی‌تر باشد ارزش بیشتری دارد. عمر یک وبلاگ را با مراجعه به بخش آرشیو وبلاگ می‌توانید مشاهده کنید (اولین پست آن در چه تاریخی ارسال شده است؟).

وجود وبلاگ موردنظر در سرچ کلمات کلیدی موردنظر شما. در این نوع بک لینک‌گیری اهمیتی ندارد که وبلاگ مورد نظر چه مقدار بازدید یا بک لینک دارد. مهم این است که وقتی کلمه کلیدی و مربوط به سایت خود را جست‌وجو می‌کنید، وبلاگ در صفحه نتایج موجود باشد.

به طور مثال زمانی‌که کلمه کلیدی آموزش طراحی سایت را جست‌وجو می‌کنیم، وبلاگ Php6.persianblog.ir در صفحه اول به نمایش گذاشته می‌شود. اگر به رتبه و بازدید این وبلاگ نگاهی بیندازید، متوجه خواهید شد که اصلا رتبه و بازدید خوبی ندارد (روزی حدود دویست بازدید کننده). اما این وبلاگ در سرچ کلمه کلیدی مربوط به سایت ما موجود است و در نتیجه اهمیت بالایی در بک لینک‌گیری دارد.

 

 

 

 

روش گرفتن بک لینک از وبلاگ‌ها

با داشتن تبادل می توان بک لینک صحیحی را ساخت. برخی از افراد تصور می‌کنند که اگر تبادلی انجام دهند، موجب کاهش ارزش سایت خودشان می‌شود. این موضوع را در نظر بگیرید که تبادل کردن بهتر از نداشتن آن بک لینک است. هم‌چنین وبلاگی برای تبادل پیدا کنید که رتبه‌اش با سایت شما برابری کند.

•تبادل یا خرید از مدیر وبلاگ: معمولا در وبلاگ‌های پربازدید یک بخش با عنوان تبلیغات ایجاد شده است.

•شرکت در انجمن‌های وبلاگ (مخصوص رزبلاگ)

•شرکت در بحث‌ها و گفتگوها (مخصوص بلاگ دات آی آر)

•خرید بک لینک از شرکت‌های ارائه دهنده ابزار و قالب‌های وبلاگ. برخی از بزرگ‌ترین این شرکت‌ها:

1.Avazak.ir

2.Sinak.ir                                                 

3.Pichak.net

4.1abzar.com

 

social backlinks

بک لینک اجتماعی به لینک شما در شبکه‌های اجتماعی مختلف گفته می‌شود. معمولا تصور از شبکه‌های اجتماعی تنها فیس‌بوک و تویئتر است، اما این طور نیست. سایت‌هایی که تخصصی‌تر به امر شبکه‌سازی پرداخته‌اند را نیز می‌توان جزو شبکه‌های اجتماعی عنوان کرد.

 

 

 

 

بک لینک مسنجری

در گذشته که مسنجری مانند یاهو مسنجر وجود داشت، از این نوع بک لینک بسیار استفاده می‌شد. در حال حاضر با ورود گوشی‌های هوشمند، دیگر دوره آن رسیده است که کسب و کار خود را با این مسنجرها ادغام کنید.

 

دلایل نامناسب بودن مسنجرهای ایرانی

با حمایت‌هایی که دولت به تازگی از مسنجرهای ایرانی کرده است، تعداد این نوع به شدت افزایش داشته است. مدیران این نوع مسنجرها با هر شیوه و ترفندی اعم از پاپ‌آپ، نصب اجباری و تحمیل این نوع مسنجرها به کاربران ایرانی، قصد در بالابردن کاربران داشته‌اند. اما شایعات و لطیفه‌هایی با موضوع شنود اطلاعات آن‌ها که سریع فراگیر شد و این‌که با استفاده از این نوع مسنجرها دولت یا هر ارگان وابسته‌ای می‌تواند به اطلاعات شخصی دسترسی پیدا کند، دلیلی شد تا این نوع مسنجرها نتوانند به موفقیت چشمگیری برسند. پر هزینه بودن این نوع تبلیغات، نامعتبر بودن آمار تعداد کاربران و هم‌چنین استفاده کم ایرانیان از مسنجرهای ملی و ایرانی از دلایل نامناسب بودن آن‌ها برای بک لینک هستند.

 

بک لینک تلگرام

تلگرام محبوب‌ترین مسنجر برای ساخت بک لینک صحیحدر بین ایرانیان است. امکاناتی که می‌توان از آن‌ها برای بک لینک گرفتن استفاده کرد:

•کانال‌ها (شخصی و عمومی)

•سوپر گروه‌ها

•ارسال پیام و لینک خود به شکل تک به تک به افراد حاضر در دفترچه تلفن شما

•ساخت ربات تلگرام (در پست‌های بعدی این آموزش به صورت تخصصی و کامل قرار خواهد گرفت)

 

 

 

بک لینک واتس‌اپ

لینک‌های کلیک‌خوردر واتس‌اپ را بک لینک واتس‌اپ می‌گویند.

 


ارزیابی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دانلود جدیدترین و بزورترین موزیک ها خرید اینترنتی سربازان آماده طرح های گرافیکی و پروژه های دانشجویی مجله تفریحی سرگرمی گیم و بازی های رایانه ای│کاسپلی│فکت│ آقای فلایر این روزهای من عشق من بی نهایتی است مطلق... هنر زندگی | مشاوره روانشناسی هنر زندگی newclinic